Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu
Babalar Ve Oğulları Aidiyet / Adem Güneş (Kitap Özeti) Kızıma Adet Dönemini Nasıl Anlatmalıyım? Erken Ergenlik BİZ FARKLIYIZ

25 Ara 2015

Kitap Hediyesi


KİTAP HEDİYESİ

Müslüman Anneler site yönetimi olarak, çocukların veya annelerin sağlık konuları hakkında sık sık sorulara muhatap olmaktayız. Öncelikli olarak aşılar, kullanılan ilaçlar, alternatif tedaviler ve bu bağlamda hacamat tedavisi sürekli gündem halinde.

2015 Eylül ayında "Tıbbı-ı Nebevi'de HACAMAT" isimli bir kitap yayın hayatına girdi. Kitabın müellifi Ümmü Hasan Yasir, kitapta sadece hacamatla ilgili konulara değinmiyor. 5 ana başlıktan oluşan kitap ayrıca şu konuları da detaylı bir şekilde ele alıyor:

1-Hacamat Bilgisi
2-Hastalıklara Göre Hacamat Yapılacak Bölgeler
3-Hastalıkların Başlangıcı ve Nedenleri
4-Hastalıkların Bitkisel Çözüm Yolları
5-Hastalıkların Ruhsal Sebepleri

Beş bin yıllık tarihi geçmişi olan hacamat tedavisi, ülkemizde de son yıllarda gündeme gelmeye başladı.

Hem Nebevi bir tavsiye olması hem de yaptıranların faydalanması, pek çok kardeşimizi hacamat tedavisine karşı ilgi duymaya sevk etti.

Bu kitap, hem hacamat yapan kimselere, hastalıklara göre hacamat bölgelerini ve meselenin inceliklerini işaret etmekte, hem de hastalara bu tedaviden kesin sonuçlar elde edebilmeleri için yapılması gerekenleri tavsiye etmektedir.

Biz kitaptan ve bu bölgesel usulde hacamat tedavisinden Allah'ın izniyle çok fayda gördük. İnşaallah sizler de faydalanırsınız.

Kitabın tanıtımıyla birlikte Facebook üzerinden bir de hediye kampanyası başlattık.

Hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.


Müslüman Anneler

Kampanyaya katılmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme